czwartek, 18 lipca
Shadow

Czy deska SUP dla dziecka to dobry pomysł?

Kiedy zbliża się lato i wakacje, w gazetkach promocyjnych i w telewizji pojawia się coraz więcej reklam basenów, dmuchanych zabawek do wody i innych tego typu rzeczy. Od całkiem niedawna do tego grona dołączyła deska SUP. Niektórzy może zadają sobie pytanie: jak jej używać? Kto będzie miał z niej pożytek? Czy opłaca się ją kupić? Czy dzieci będą potrafiły ją obsługiwać?

Deska SUP – super opcja dla każdego

I to dosłownie! Deska SUP to bardzo uniwersalny przedmiot, z którego radość będą czerpać zarówno dzieci jak i dorośli, bez względu na to, czy potrafią pływać czy nie. Aby używać deski SUP, nie trzeba posiadać jakichś szczególnych umiejętności. Wystarczy jedynie złapać równowagę i po kłopocie. Cała “nauka” zajmie Ci mniej czasu niż wtedy, kiedy uczyłeś się jeździć na rowerze. Zacznij wiosłować w pozycji klęczącej. Kiedy poczujesz się pewniej, postaraj się przejść do pozycji stojącej. I to tyle! Różne pompowane deski SUP możesz zobaczyć na stronie https://gosup.pl/deski-sup-141 wejdź i zobacz.

Jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie deski SUP?

Jest ich co najmniej kilka!

  • Deska SUP stanowi źródło świetnej zabawy dla całej rodziny! Leżenie na plaży i budowanie zamków z piasku w końcu znudzi każdego…A deska SUP rozrusza Ciebie i Twoje dzieci! Nie muszę chyba mówić, że kilkugodzinne wiosłowanie to niezły trening? Zaraź swoje pociechy aktywnością. Niech nie siedzą przed ekranami telewizora czy telefonu, pokaż im, że można ten czas spędzić inaczej – lepiej!
  • Dzięki desce SUP możesz odciąć się na chwilę (dłuższą bądź krótszą) od otaczającego Cię świata. Pomyśl sobie: tylko Ty i woda…To niezwykle kojące doświadczenie, dzięki któremu Twoja głowa odpocznie od trudów dnia codziennego. Taki reset jest potrzebny każdemu z nas;
  • Porządna deska SUP wystarczy Ci na kilka ładnych sezonów. Wystarczy, że będziesz o nią dbał i użytkował zgodnie z przeznaczeniem. Zawsze starannie osusz deskę, zanim spuścisz z niej powietrze i schowasz do plecaka. Przechowuj ją z dala od źródeł ciepła, w zacienionym miejscu. To chyba niezbyt wielkie wymagania, jak myślisz?
  • Pneumatyczna deska SUP zajmuje bardzo mało miejsca – zrolowana zmieści się w niewielkim plecaku. Jest kompaktowa, a jej napompowanie zajmuje nie więcej niż kilka minut. Nie ma w tym nic skomplikowanego!

Z pewnością istnieje więcej plusów płynących z posiadania deski SUP, mam jednak nadzieję, że udało mi się przytoczyć te najważniejsze.

Jakie firmy produkują najlepsze deski SUP?

Aby deska SUP służyła Ci latami, trzeba wybrać taką , która jest wykonana z solidnych materiałów, a te gwarantują duże firmy specjalizujące się produkcją desek SUP na skalę światową.

  • Aztron;
  • Pelican;
  • Delta;
  • Abstract;
  • Key West.

Wybierz deskę SUP którejkolwiek z wymienionych marek, a będziesz miał pewność, że dokonujesz dobrego zakupu. Wszystkie te firmy są doskonale znane wszystkim wodniakom. Próżno jednak szukać ich w super- i hipermarketach. Gdzie zatem je znajdziesz?

Zakupy online

To odpowiedź na zadane wyżej pytanie. Sklepy internetowe posiadają przeogromny wybór desek SUP. Wystarczy jedynie przeczytać ich specyfikację, kliknąć “kup” i…Twoja deska SUP sama przybędzie pod Twoje drzwi. Ja polecam zajrzeć na sklep internetowy gosup.pl, gdzie znajdziesz największy wybór desek SUP. Niskie ceny, czytelne opisy, błyskawiczny czas realizacji zamówień, obsługa gotowa na udzielenie odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania – wszystko to czeka na Ciebie pod tym adresem strony www. Kupując pierwszą deskę, nie zapomnij o wyborze wiosła i odpowiedniego kapoku. Bezpieczeństwo przede wszystkim! To jak, ruszasz na zakupy? Owocnych łowów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − 12 =