piątek, 1 grudnia
Shadow

Hurtownia hydrauliczna PROTERM

Hurtownia hydrauliczna PROTERM prowadzi swoją działalność od 2004 roku. W swoim szerokim asortymencie oferowanych produktów posiada wiele wysokojakościowych produktów od najlepszych producentów w kraju i na świecie. Hurtownia współpracuje miedzy innymi z takimi firmami jak: Kermi, Grundfos czy Viessmann. Wszystkie te firmy pochwalić się mogą wysoką renomą oraz słyną z produkcji najlepszych oraz bezawaryjnych produktów.

Asortyment hurtowni instalacyjnej Proterm z Bydgoszczy

Przedsiębiorstwo PROTERM w swoim asortymencie posiada miedzy innymi: grzejniki Kermi, pomy cyrkulacyjne, pompy obiegowe, stacje uzdatniania wody, klimatyzatory, kształtki, rury stalowe, rury preizolowane oraz wiele innych produktów. Wszystkie produkty oferowane przez przedsiębiorstwo PROTERM pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów. Hurtownia hydrauliczna PROTERM posiada także wyspecjalizowany personel, który z przyjemnością pomoże i doradzi przy zakupie odpowiedniego produktu.

 Zakup produktów w hurtowni jest możliwy do zrealizowania na dwa sposoby. Pierwszy sposób to stacjonarne zakupy w hurtowni, w której to można zobaczyć dany produkt oraz zapytać pracownika przedsiębiorstwa o cenne informacje z nim związane. Drugim sposobem, gdzie można dokonać zakupów produktów przedsiębiorstwa PROTERM jest sklep internetowy.

ogrzewanie podłogowe

Kategorie w sklepie instalacyjnym Proterm

W sklepie internetowym wszystkie produkty podzielone zostały na kategorie, ze względu na swoją specyfikę, przeznaczenie i zastosowanie. Wyszukiwanie produktów w sklepie internetowym PROTERM może odbywać się poprzez drzewo kategorii, lub poprzez okno wyszukiwarki, w którą wystarczy wpisać daną frazę lub nawet część frazy. Pomocą dla osób korzystających z oferty sklepu internetowego PROTERM jest także chat i możliwość za jego pośrednictwem rozmowy z pracownikiem sklepu. Wszystkie produkty w sklepie internetowym PROTERM posiadają opis zawierający najważniejsze informacje o danym produkcie. Jest to rozwiązanie mające na celu ułatwić zakup klientowi, dostarczając mu wszystkich najbardziej potrzebnych parametrów dotyczących danego produktu. Warto dodać, że hurtownia hydrauliczna PROTERM posiada „od ręki” nie tylko popularnie artykuły instalacyjne, które są zazwyczaj wykorzystywane do wykonania czy serwisu danej instalacji (wodociągowej, kanalizacyjnej, wentylacyjnej, fotowoltaicznej, ciepłowniczej, klimatyzacyjnej), ale także i produkty niszowe, na które w innych konkurencyjnych sklepach czekać trzeba nawet kilka tygodni. Dostępność produktów niszowych oraz wysokie stany magazynowe są atutem sklepu.

Wszystkie oferowane produkty przez przedsiębiorstwo PROTERM pochwalić się mogą wysoką jakością wykonania. Gwarantują one również trwałą oraz bezawaryjną prace przez wiele lat. Różnorodność posiadanych produktów oraz szeroka gama ich rozmiarów są niewątpliwie dużym atutem przedsiębiorstwa PROTERM.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + 3 =